+98-21-77357431 – 77326230 – 77324096 – +989123204310

Pizza Box

جعبه پیتزا

جعبه پیتزا با رنگ‌بندی و طراحی مناسب می‌تواند مشتریان بیشتری برای شما به ارمغان آورد. جذابیت طراحی بسته‌بندی انواع فست‌فودها یکی از عوامل موثر بر موفقیت در فروش و فرآیند بازاریابی رستوران‌ها به‌شمار می‌رود. جعبه پیتزا یکی از انواع جعبه‌های آماده‌ی صنایع چاپ و بسته بندی همیار غروب تهران می‌باشد.

مقوای مصرفی جهت تولید یک جعبه پیتزا می‌تواند متفاوت باشد که ما به بررسی انواع آن و مزیت‌ها و معایب آن می‌پردازیم که شامل:

مقوای دوبلکس بهداشتی، مقوای ایفلوت، مقوای بهداشتی با روکش گلاسه و مقوای ایفلوت بهداشتی لمینت شده می‌باشد.

نوع چاپ نیز برای هر نوع مقوا متفاوت است. چاپ جعبه پیتزا عمدتاً از نوع سیلک، فلکسو، افست می‌باشد. که پرمصرف‌ترین آن‌ها افست می‌باشد.

از دیگر موارد با اهمیت نوع قالب و دستگاه برش از فاکتورهای مهم است که ساختار و کیفیت محصول را پس از سرهم کردن مشخص می‌کند.

مجتمع چاپ همیار غروب تهران، با در دست داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای در زمینه طراحی انواع محصولات رستورانی و فست‌فود می‌تواند به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه نماید. جهت دیدن نمونه کارها و همچنین تماس با بخش طراحی از این بخش وارد بخش طراحی شوید.

جعبه پیتزا یک تکه

جعبه پیتزا یک تکه یکی از پرکاربردترین جعبه‌ها در ایران می‌باشد. از مزیت‌های این نوع بسته‌بندی به قیمت پایین آن نسبت به سایر بسته‌بندی‌ها و تنوع چاپ آن و سرعت بالا در سرهم کردن آن اشاره کرد.

سرعت سرهم کردن این بسته‌بندی بسته به سرعت شما بین 10 الی 30 ثانیه می‌باشد، که سرعت قابل قبولی است.

برای تولید این جعبه می‌توان از تمام مقوا‌های موجود که در بالا نام برده شده است استفاده کرد. که در ادامه به بررسی هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

مقوای دوبلکس

این نوع بسته‌بندی از مقوای دوبلکس تهیه شده که می‌توان از گرماژ 450 الی 550 گرم تولید نمود. چاپ آن نیز می‌تواند افست و یا سیلک باشد. چاپ افست با استفاده از دستگاه چاپ تمام اتوماتیک چاپ می‌شود و می‌توان تمام سطح جعبه را چاپ نمود و از دقت بسیار بالایی در چاپ برخوردار است. چاپ سیلک با استفاده از شابلون و میز چاپ، چاپ می‌شود و فقط می‌توان در جعبه را چاپ نمود و از دقت قابل قبولی برخوردار است

قیمت جعبه پیتزا یک تکه – مقوای دوبلکس به مراتب پایین‌تر از دیگر جعبه‌ها می‌باشد. این محصول از کیفیت مناسبی هم برخوردار است و به تمامی مجموعه‌هایی که برای جعبه خود نمی‌خواهند خیلی هزینه کننده اما کیفیت نیز برایشان مهم است. پیشنهاد می‌شود.

مقوای ایفلوت

این نوع بسته‌بندی از مقوای ایفلوت تهیه شده که از سه لایه تشکیل شده است. که به خاطر سه لایه بودن آن از استحکام بالایی برخوردار است. از معایب این ورق می‌توان به قیمت بالای چاپ آن و چاپ نسبتا ضعیف آن نسب به افست که غول چاپ این صنعت است اشاره کرد. هزینه کلیشه در این چاپ نیز بالا می‌باشد. اما اگر برای شما استحکام جعبه حرف اول را می‌زند. این یک انتخاب هوشمندانه است. چاپ این جعبه با دستگاه فلکسو می‌باشد که دقت آن حد متوسطی دارد و می‌توان تمام جعبه را نیز چاپ کرد.

جعبه پیتزا یک تکه – مقوای لمینت شده

جعبه پیتزا یک تکه لمینتی یک سوپر جعبه است که اصلاً قابل مقایسه با هیچکدام نیست. استحکام فوق‌العاده، چاپ با کیفیت بالا و… این نوع بسته‌بندی را به یک پرچمدار در بسته‌بندی‌های پیتزا تبدیل کرده است.

مقوای مورد استفاده در این مدل، مقوای دوبلکس بهداشتی می‌باشد که به جای روکش بالایی در مقوای دوبلکس از کاغذ تحریر 45 گرم و یا کرافت 45 گرم استفاده می‌شود. برای چاپ روی کار هم از کاغذ گلاسه و یا پشت طوسی 230 گرم استفاده می‌شود و به آن لمینت می‌شود. که به آن استحکام فوق‌العاده می‌دهد. چاپ این جعبه افست می‌باشد که با دقت بسیار بالایی چاپ می‌شود.

اگر برای بسته‌بندی خود اهمیت ویژه‌ای قائل هستید و از طرفی خاص پسند و سخت پسند هستید بدون شک این یک انتخاب ویژه برای شماست. قیمت این نوع بسته‌بندی به نسبت سایر محصولات، قیمت بالاتری دارد. اما نسبت به ویژگی‌های آن ارزش خرید بالایی دارد.

ابعاد جعبه پیتزا یک تکه
جعبه پیتزا دو تکه:

جعبه پیتزا دوتکه یا جعبه پیتزا درب و زیره جدا نوعی از بسته‌بندی پیتزا می‌باشد که درب آن از کف آن جدا می‌باشد. مقوای مصرفی در آن می‌تواند تمامی موارد ذکر شده در جعبه پیتزا یک تکه باشد. چاپ آن نیز می‌تواند سیلک، فلکسو و یا افست باشد و تفاوت آن با جعبه پیتزا یک تکه فقط ظاهر آن می‌باشد که منحصر به فرد است و از زیبایی خاص خود برخوردار است. زمان بسته‌بندی آن نیز به طبع از جعبه یک تکه بیشتر بوده و در حدود 20 الی 50 ثانیه است و برای مجموعه‌هایی که در روز تعداد بالایی جعبه پیتزا مصرف دارند و یا فضای کافی جهت نگهداری این جعبه به صورت سرهم شده ندارند، پیشنهاد نمی‌شود. اما اگر در روز تعداد کمی جعبه پیتزا مصرف دارید و دنبال یک جعبه خاص هستید. این نوع بسته‌بندی یک انتخاب خوب برای شماست.

جعبه پیتزا مثلثی – جعبه پیتزا اسلایس باکس

جعبه پیتزا مثلثی یا جعبه پیتزا اسلایس باکس مناسب آن مجموعه‌هایی است که پیتزا به صورت اسلایس شده و یا مثلثی ارائه می‌کنند. برای تولید این بسته نیز می‌توان از تمام مقواهای توضیح داده شده استفاده نمود. این بسته‌بندی نیز همانند جعبه مستطیلی در قسمت برش و قالب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نوک‌های مثلثی در آن باید به صورت دقیق باشد تا جعبه در بهترین حالت خود بایستد. پیتزای مثلثی که در چند سال اخیر شاهد آن در ایران هستیم می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای کسانی باشد که تازه به فکر تاسیس یک فست‌فود و یا تنظیم منوی خود هستند.

جعبه پیتزا سه گوش - گرافت 530