+98-21-77357431 – 77326230 – 77324096 – +989123204310

Shopping Bag

پاکت حمل

پاکت بیرون‌بر (پاکت حمل) نشانی از برند شما در نزد مشتریان است. کالای شما برترین است پس باید به بهترین شکل ممکن به مشتری تحویل داده شود.

پاکت بیرون‌بر جهت حمل انواع جعبه‌ها از جمله: پیتزا، سوخاری، ساندویچ، سیب‌زمینی، برگر، سینی‌های شیرینگ، سینی‌های بستنی، جعبه غذا و…. استفاده می‌شود.

جنس پاکت بیرون‌بر می‌تواند: کاغذ تحریر، کاغذ کرافت و کاغذ گلاسه باشد. که پر کاربردترین آن‌ها کاغذ کرافت می‌باشد.

از لحاظ قیمت کاغذ کرافت قیمت پایین‌تری نسبت به تحریر و گلاسه دارد و کاغذ تحریر به نسبت کرافت گران‌تر بوده و علت آن دارا نبودن مواد بازیافتی در فرایند تولید می‌باشد. کاغذ گلاسه نیز قیمت بالاتری نسبت به بقیه دارد.

یک مجموعه لوکس با بهترین فضای داخلی و بهداشتی‌ترین محیط را تصور کنید که یک بسته‌بندی غیر بهداشتی و غیر اصولی برای خود انتخاب کرده است. این دقیقا همان چیزی است که مشتری شما از شما تصور می‌کند. پس با توجه به بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع دسته‌های پاکت حمل:

پاکت‌های حمل معمولا برای رستوران‌ها بدون دسته ارائه می‌شود. اما برخی از مشتریان بسته به نوع کالایی که ارائه می‌کنند، نیاز به دسته‌دار بودن پاکت حمل را دارند. برای مثال فروشگاه‌های لباس از این دسته هستند. پاکت‌های حمل در مجتمع چاپ همیار غروب با دو نوع دسته ارائه می‌شود.

پاکت حمل پیتزایی بدون دسته

پاکت حمل با دسته کنفی

پاکت حمل با بند دوبل (دارای رنگ‌بندی)