+98-21-77357431 – 77326230 – 77324096 – +989123204310

مجتمع چاپ همیار غروب تهران

شرکت همیار غروب تهران در راستای بالا بردن سطح کیفی و همچنین ارائه محصولات درخور مصرف کننده ایرانی، گام‌های مهم و موثری برداشته است. این شرکت با طی نمودن مسیری سی‌ساله و همچنین با کوله‌باری از تجارب صنفی و صنعتی، با افتخار اعلام می‌نماید که امروز در قله ایستاده است.

هرچند مسیری طولانی طی نموده‌ایم تا به قله رسیم، اما می‌دانیم همچنان این مسیر ادامه خواهد داشت و برای رشد و پیشرفت و همچنین ارائه خدمات به مخاطبان گرامی کماکان مسیر درازی در پیش رو داریم.

این شرکت با تکیه بر متخصصان داخلی و همچنین استفاده نمودن حداقلی از محصولات واراداتی، توانسته است تمام نیازهای مخاطبان و مشتریان گرامی را پاسخ داده و با افتخار بهترین‌ها را ارائه نماید.

ما با در اختیار داشتن خط تولید مقوای بهداشتی (دوبلکس)، با تایید وزارت بهداشت و دارو، اداره استاندارد و همچنین دریافت ISO:9001 در فرایند و تولید کاملاً حرفه‌ای همواره بهترین‌ها را ایجاد کرده‌ایم. در اختیار داشتن سایت طراحی حرفه‌ای، کارشناسان چاپ، دستگاه‎‌های مدرن در زمینه چاپ‌ صحافی، پاکت‌سازی، جعبه سازی و… گوشه‌ای از افتخارات ماست.

امروز بسیاری از برندهای مطرح ایرانی و خارجی جزو مشتریان شرکت بزرگ همیار غروب هستند. این شرکت در انتظار دیدار شما در این جمع دوستانه خواهد بود.